E-post: post@otretek.no
Telefon: 72 40 46 00
Besøksadresse: Kåsvegen 4, 7340 Oppdal

Administrasjon og logistikk


Daglig leder / Salg
Eystein Kvam
Telefon: 911 86 794
E-post: eystein@otretek.no

Nestleder
Jonas Langseth
Telefon: 922 22 897
E-post: jonas@otretek.no

Driftsleder
Peter R. Dew
Telefon: 940 91 829
E-post: peter@otretek.no

Innkjøp- og logistikkansvarlig
Henrik Ottersen
Telefon: 932 78 547
E-post: henrik@otretek.no

Adm.sekretær
Gunn Anita Flatmo
Telefon: 404 68 686
E-post: gunn.anita@otretek.no

Produksjon og montasje


Prosjektleder
Paulius Venslovas
Telefon: 454 22 425
E-post: paulius@otretek.no

Produksjonsleder
Mads Daniel Thomassen
Telefon: 480 33 969
E-post: mads.daniel@otretek.no

Lageransvarlig
Knut-Atle Kristiansen
Telefon: 497 73 946
E-post: knut.atle@otretek.no

Prosjekt- og kjøkkenansvarlig
Trude Estensvoll
Telefon: 474 81 433
E-post: trude@otretek.no

Prosjekt- og vedlikeholdsansvarlig
Ingar Strand
Telefon: 913 72 657
E-post: ingar@otretek.no

Prosjektansvarlig / lakkerer
Jostein Haugen
Telefon: 418 12 304
E-post: jostein@otretek.no